De prijzen van de ingeleverde kleurplaten zijn gewonnen door:

 
DJURRE MEINDERSMA en WYTZE BIJLSMA
Vanaf 10.30 uur kan de gewonnen prijs afgehaald worden in de kantine van V.V Drogeham.
 
 
Voor de jeugdleden en de broertjes en zusjes van 0 tot en met 12 jaar.
 
Haal een kleurplaat vanaf maandag 19 november uit de kantine, kleur of verf deze, versier hem leuk en lever deze uiterlijk op vrijdag 30 november weer in bij de kantine. Sinterklaas zoekt de 2 mooiste uit en geeft daarvoor een leuke prijs!
 
Op vrijdagavond 30 november worden de winnaars bekend gemaakt via de website, facebook en insta. Op zaterdag 1 december vanaf 10.30 uur, kun je je prijs bij sinterklaas komen halen bij sportpark ‘Doltsje!
 
De 2 prijzen zijn te winnen in de categorie 0 tot en met 6 jaar en categorie 7 tot en met 12 jaar.
 
Veel knutselplezier!
V.V. Drogeham