Op Koningsdag hebben VV Drogeham en plaatselijk belang van alles georganiseerd.
S’ochtends de traditionele fietstocht, s’middags spelletjes voor de jongere jeugd o.a. spijkerspoepen, vishengelen, kruiwagenrace, spijkerbroekhangen, plutobotjegooien,appeltjegooien,kikkerwip,strormbaanloop, waarna ze als beloning snoep en ijs kregen.
Daarna een zeskamp voor de oudere jeugd en ‘volwassenen’,
Hieronder de uitslag met de totale tijd:
       Team                   tijd:
1 De Monnen               7,58
2 Team Willy                8.08
3 Dry ham city             10.38
4 Dryham bastards      11.44
5 De M.C.’s                  13.44
6 De bierbuikjes           15.07
7 De buurtjes               17.31
8 Smikkelberen            28.32
Het weer zat mee, zo is het een heel geslaagde dag geweest met als afsluiting in de  kantine nog een feestje onder begeleiding van de drive in show de Kolkenblazers.

 

Om een evenement te organiseren, heb je hulp nodig, vaak zijn dit vrijwilligers. Daarom willen wij, iedereen die heeft meegeholpen deze dag, in welke vorm dan ook, ontzettend bedanken voor jullie inzet! Zonder vrijwilligers kunnen we niet,en mede dankzij jullie mogen we terug kijken op een zeer geslaagde dag!